czwartek, 8 kwietnia 2010

Co mi w duszy gra

Od jakiegoś czasu próbuję sobie wszystko poukładać. Ciężko jest pogodzić pracę zawodową z utrzymaniem domu, wychowaniem dziecka oraz z pasjami które targają moja duszą.
Czuję sie rozdarta wewnętrznie.

Chciałabym w całości poświecić się twórczości artystycznej oraz pielęgnowaniu ogniska domowego, spokojnego wychowywania pociechy i rozwijaniu jego zainteresowań plastycznych i sportowych.

W obecnej pracy czuję się niespełniona, ale zdaję sobie sprawę że mój mąż nie podoła samemu utrzymać naszą rodzinę obarczoną kredytem mieszkaniowym. Więc tkwię w tym okropnym miejscu dla naszego dobra, a raczej dla poczucia stabilizacji finansowej.

Mażę o tym by wstawiać rano, wyszykować malucha do szkoły, zająć się moimi robótkami i w spokoju czekając na powrót męża z pracy szykować obiad.....
mażę również o własnej firmie w której będę mogła dzielić sie z innymi moimi pasjami, będę mogła tworzyć dla innych. Wkładam wiele serca i energii w to co robię

Moje pasje:
to przede wszystkim Decupage oraz Twist art, cały czas poszukuję, uczę się nowych technik by w moich pracach pełniej wyrażać swoje emocje.

Decoupage - jest to technika zdobienia przedmiotów polegająca na przyklejaniu na uprzednio przygotowanej powierzchni wyciętego lub wydartego wzoru z papieru lub serwetki papierowej. W decupage klasycznym po przyklejeniu wzoru powierzchnie lakieruje się wieloma warstwami lakieru by w efekcie końcowym wzór wtopił się w powierzchnię ozdabianą i sprawiał wrażenie namalowanej a zarazem był całkowicie niewyczuwalny przy dotknięciu.

TwistArt-
to technika umożliwiająca stworzenie kwiatów, wiązanek, wianuszków, stroików itp. z papierowego sznurka.
Polega na rozkręceniu sznurków a następnie uformowaniu kwiatów i bukietów.
Rozkręcanie sznurków to świetny trening ćwiczący motorykę rąk i palców. Technikę tą można stosować na zajęciach z dziećmi jak i z osobami starszymi.

Sznurki Twist Art można również wykorzystać w scrapbookingu, do kartek okolicznościowych, zakładek, dekoracji np. weselnych, świątecznych np stroików, do dekoracyjnego pakowania prezentów a nawet do decoupage oraz do wielu innych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz